لوگوی ایستانما

تیزر باورنکردنی انیمیشن Loving Vincent و تلفیق نقاشی های ۱۰۰ هنرمند

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ایستانما 777

اولین فیلم داستانی و انیمیشن کاملا نقاشی شده که در سپتامبر سال ۲۰۱۶ به نمایش درآمده Loving Vincent نام دارد. این انیمیشن توسط دوروتا کوبیلا (Dorota Kobiela) کارگردانی شده و توسط کمپانی های BreakThru Films و Trademark Films نیز تولید شده است.
موضوع اصلی این انیمیشن در مورد یک نقاش پست امپرسیونیسم هلندی با نام ونسان ون گوگ (Vincent Van Gogh) و مرگ مرموز اوست.
INSIDER در توصیفی اینگونه بیان کرده است که این فیلم در مورد ون گوگ باورنکردنی است، همچنین توضیح می دهد که در این فیلم در هر ثانیه ۱۲ نقاشی رنگ روغن نمایش داده می شود که این امر مستلزم نمایش ۷۲۰ نقاشی در یک دقیقه است. بعلاوه توضیح داده شده است که در این فیلم برای خلق آثار نقاشی از ۱۰۰ نقاش استفاده شده است! دیدن این ویدیو را به هیچ عنوان از دست ندهید.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0