لوگوی ایستانما

انیمیشن فراموش شده اسموکی خرسه اثر Rankin Bass

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ایستانما 616

انیمیشن استاپ موشن The Ballad of Smokey the Bear اثری از رنکین بیس (Rankin Bass) بوده که در سال ۱۹۶۶ منتشر شده و طی این سال ها جزو آثاریست که میتوان آن را فراموش شده تلقی نمود. داستان این استاپ موشن روایتی است از ماجرای عده‌ای از حیوانات جنگل که سعی دارند متوجه اتفاقات ناخوشاند در جنگل شوند. مثل اینکه چرا آب‌ها آلوده شده‌اند و چرا در جنگل آتش سوزی اتفاق افتاده است.
انیمیشن به همان سبک ابتدایی Animagic ساخته شده که تولیدات مشابه آن را می توانید در آثاری مثل رودلف، گوزن شمالی سرخ رنگ (Rudolph the Redness Reindeer)، بابانوئل به شهر برمی گردد (Santa Claus is Coming to Town)، مهمانی هیولای عصبانی (Mad Monster Party) و بسیاری از تولیدات استاپ‌موشن‌ دیگر که آثاری کلاسیکی به حساب می‌آیند، مشاهده کرد.
سبک هنری به کار رفته در ساخت این انیمیشن همان امضا و سبک رایج آثار رنکین بیس است که در آن از نمد و کچه، کارکترها را تولید نموده است. انیمیشن زیبای The Ballad of Smokey the Bear را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0