لوگوی ایستانما

استاپ موشن shiny ، انیمیشن خلاقانه طنز و اکشن + پشت صحنه جذاب آن

 

 

کارگردان و تهیه کننده فیلم اگه  رقاص و بازیگر باشه ، کار به این خوبی که میبینین در میاد! انیمیشن استاپ موشن “براق” با نام اصلی “shiny” به کارگردانی و تهیه کنندگی daniel cloud campos، رقاص و بازیگر کالیفرنیایی ساخته شده و تو ساخت اون Spencer Susser هم حضور داشت. این انیمیشن اکشن و هیجانی فقط با به کارگیری لباس های مختلف ساخته شده و همونطور که در پشت صحنه این ویدیو در اسلاید های آخر می بینین، کارگردان رقاص ما سعی کرده تا تمام حرکات رو به زیبایی تمام به نمایش بذاره و الحق و الانصاف موفق هم بوده. این ویدیو رو تا آخر ببینین و لذتش رو ببرین. 

ایده این انیمیشن جون میده واسه بوتیک و لباس فروشی ها که با این مدل تبلیغات بترکونن. نظر شما چیه؟ شما هم مث ما از دیدن این کلیپ کیفور شدین؟
پیج اینستاگرام کارگردان : @danielcloudcampos

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0