لوگوی ایستانما

پکیج جالب ساخت استاپ موشن Minecraft Stop Motion Movie Creator

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 888

اسباب بازی جالب و هیجان انگیزی که به وسیله این پکیج، می توانید انیمیشن های استاپ موشن جذابی خلق کنید. بسته ای که شامل ۱۵ قطعه لوازم جانبی و چهار مینی فیگور بوده و می تواند کودکان را تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. در این اسباب بازی که اسم طولانی Minecraft Stop Motion Movie Creator برای آن انتخاب شده است، می توانید از چهار پس زمینه پیشفرض آن استفاده کنید و با کمک مینی فیگورها و لوازم جانبی درون آن، صحنه خود را آماده ضبط نمایید.
فقط کافیست تا با کمک گوشی خود عکاسی را پس از چیدن صحنه، شروع کنید و تمام. در ادامه می توانید نحوه کار این پکیج شیرین کودکانه را ببینید

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0