لوگوی ایستانما

موزیک ویدئوی Aorta از بند موسیقی ANIMA!

دسته بندی :موزیک ویدیو, ویدیو و انیمیشن ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 647

 

 

این روزها دنیا برای همۀ ما تبدیل به دنیایی دیوانه‌وار شده که همگی لحظاتی از آشفتگی و بی‌نظمی خود و پیرامون‌مان را در آن تجربه کرده‌ایم. بین تمام این هیاهوها، قدردان وجود بندهایی هستیم که موزیک ویدئوهای انرژی‌بخش و مثبت تولید می‌کنند؛ این دنیا به بندهای موسیقی بیشتری مثل ANIMA! احتیاج دارد. 

این آهنگ فوق‌العاده به همراه موزیک ویدئوی استاپ موشن‌اش روز شما را خواهد ساخت. همین حالا آن را تماشا کنید، شاید دلتان خواست بلند شوید و کمی برقصید! به بند ANIMA! و گروه تولید ODDBOD بابت ساخت همچین ویدئوی معرکه‌ای، تبریک می‌گوییم.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0