لوگوی ایستانما

داستانی از خلبانان در The Story of Percival Pilts اثری از گودی و لوئیس

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 662

 

 

جانت گودی (Janette Goodey) و جان لوئیس (John Lewis) کارگردانی انیمیشن استاپ موشنی به نام The Story of Percival Pilts را به عهده داشتند که مارک هادلو (Mark Hadlow) آن را روایت می کند. این انیمیشن به تهیه کنندگی یک شرکت تولید فیلم استرالیایی به نام Finickity Pictures تولید شده که توانست در جشنواره های کانادا، استرالیا، لهستان و ایالات متحده آمریکا اجازه انتشار پیدا کند. شخصیت اصلی این انیمیشن، پسر جوانی به نام Percival Pilts بوده که در قسمتی از فیلم می گوید: “دیگر هرگز پاهایم زمین را لمس نخواهند کرد!” Percival یک جفت چوب بلند برای خودش درست کرد تا زندگی اش را از جامعه عادی جدا کند.
جانت گودی و جان لوئیس از سال ۲۰۱۱ بر روی داستان Percival Piltssince کار می کردند و در نهایت توانستند آن را در سال ۲۰۱۵ به اتمام برسانند. علت طولانی شدن مدت زمان ساخت انیمیشن این بود که همزمان بر روی فیلم دیگری بنام Goodey’s pregnant فعالیت داشتند. روزنامه اینترنتی The Sydney Morning Herald مقاله ای را تحت عنوان Stop motion magic at the Melbourne International Animation Festival 2015 منتشر کرد که نویسنده آن جک ویلسون (Jake Wilson)، توضیح می دهد که این انیمیشن بیشتر عمر خود را در مرحله پیش تولید سپری کرد.
لوئیس تخمین میزند که حتی با کمک سایر اعضای تیم، ساخت هر یک از عروسک های اصلی انیمیشن تقریباً یک ماه طول کشید. لباس های تمام کارکترها دست ساز بوده و با دکمه های ریز و جزئیات بسیار زیادی تولید شده است.
جانت گودی (Janette Goodey) یکی از کارگردان های نیوزلندیست که از یونیتک اوکلند با مدرک دیپلم رشته طراحی هنری، فارغ التحصیل شده است. در کارنامه کاری وی عنوان کارگردانی فیلم کوتاه Rip, Drip Tear (۲۰۱۰)مشاهده می شود که برنده جایزه ATOM در بخش بهترین فیلم کوتاه تجربی در سال ۲۰۱۱ شد.
در طرفی دیگر جان لوئیس (John Lewis) در کارنامه کاری اش فعالیت در فیلم های استاپ موشن مری و مکس ۲۰۰۹ (Mary and max) و (۲۰۰۶) Gloomy Valentine مشاهده می شود. لوئیس در استرالیا به دنیا آمده و دردانشگاه چارلز استورت در واگاواگا فارغ التحصیل شد و مدرک کارشناسی خود را در زمینه هنرهای چندرسانه ای دریافت کرد. او علاقه ی زیادی به انیمیشن، جلوه های ویژه و نمایش عروسکی دارد.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0