لوگوی ایستانما

موزیک ویدیوی Clay animation انیماتور Toni Alarco برای FETITXE 13

دسته بندی :موزیک ویدیو, ویدیو و انیمیشن ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ایستانما 746

 

 

معمولا برای ساخت استاپ موشن های خمیری Clay animation تصور می شود که نیاز است تا کارکترهای خمیر آنچنانی درست کرد. اما موزیک ویدیوی دی جی ، آهنگساز و خواننده سبک هیپ هاپ FETITXE 13 با نام اصلی Leonard Van Frösten به ما نشان داد که می شود تنها با استفاده از صفحات چند لایه شیشه ای موزیک ویدیوی زیبا و جذابی خلق کرد.
انیماتور این اثر اسپانیایی Toni Alarco بوده که با توجه به موضوع این موزیک توانسته به خوبی از پس ویدیوی آن بر بیاید. اسم این موزیک Crush بوده که قرار است روابط برپایه شبکه های مجازی را بیان کند و از سوی دیگر از این فن آوری ها هم انتقاد شدیدی نماید! با هم در ادامه این ویدیو را ببینیم.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0