لوگوی ایستانما

انیمیشن استاپ موشن Seed با فضایی دارک اثر Ben Richardson و Daniel Bird

دسته بندی :انیمیشن, پشت صحنه, ویدیو و انیمیشن ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ایستانما 784

انیمیشن کوتاه دانه (Seed) توسط بن ریچارد سون (Ben Richardson) و دانیل برد (Daniel Bird) کارگردانی شد. این فیلم داستان یک تخم مرغ و یک سیب است که برج های مخابراتی را ساختند و دعوای آن ها بر سر این موضوع بود که کدام یک در رادیوی ترانزیستوری به ایفای نقش بپردازند. در این فیلم شما مخلوقات جذابی را در هر سازه و همچنین جلوه های بسیار چشم نوازی را به نظاره می نشینید .
این فیلم جایزه بهترین انیمیشن کوتاه در سال ۲۰۱۰ را از آن خود کرد. کارگردان آن، بن ریچاردسون، اصالتا انگلیسی است و هم اکنون در بروکلین زندگی می کند. یکی از آثار این کارگردان با عنوان حیوانات وحشی جنوب (BEASTS OF THE SOUTHERN WILD) در سال ۲۰۱۲ نامزد فیلم اسکار شد . او همچنین برنده جوایز جشنواره sundance در سال ۲۰۱۲ و همچنین برنده جایزه فیلمسازان مستقل در سال ۲۰۱۳ شد . کارگردان دیگر، دانیل برد در پراگ زندگی می کند و در زمینه ساخت فیلم های کوتاه تبلیغاتی فعالیت دارد. فیلمهای اخیراً ساخته شده توسط او عبارتند از: ذوب شده های قطب شمال (The Arctic Melt) و چمن های ایفا (Greens-EFA)

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0