لوگوی ایستانما

ساخت شهر کاغذی در استاپ موشن This Is Where We Live

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 808

 

 

تصویر از یک شهر شگفت انگیز که توسط کتاب ساخته شده است! از پرنده های کاغذی درون آسمان بگیرید تا آدم های کاغذی روی زمین، همه و همه از کاغذ ساخته شده و همین متریال ساده، چه نتیجه شگفت آوری را برایمان رقم زده است!
انیمیشن استاپ موشن اینجا جاییکه زندگی می کنیم (This Is Where We Live) اثر استودیوی آپت (Apt Studio) و Asylum Films انگلیس بوده که به سفارش ناشر کتاب Estate به مناسبت ۲۵ امین سالگرد تاسیس خود، ساخت.
استفاده از تکنیک دوبعدی کاغذی و همینطور برش کاغذ، به طرز ماهرانه ای انجام شده و صرف زمان ۳ هفته برای ساخت، آن را توجیه می کند. هم اکنون در شبکه ایستانما این انیمیشن تبلیغاتی زیبا را مشاهده میکنید.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0