لوگوی ایستانما

ساخت موزیک ویدیو با نون تست به سبک استاپ موشن

دسته بندی :موزیک ویدیو, ویدیو و انیمیشن ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ایستانما 1457

 

 

قبلنا با نون تست صبحانه میخوردن، الان موزیک ویدیو درست میکنن! گروه موسیقی راک OK Go سبک کاریشون به همین صورتی هست که میبینین و معروفا به ساخت موسیقی خلاقانه اما کم بودجه و بخاطر همین هم تو فضای مجازی و سایت های اشتراک ویدیو و موسیقی حسابی اسم در کردن.
این موزیک ویدیو که برای آهنگ “Last Leaf” این گروه ساخته شده، با استفاده از ۲۱۵ نان تست تصویر برداری شده و جالبه بدونین سامسونگ هم اسپانسر اونا شده!
کارگردانی این ویدیو به عهده خود گروه OK Go بوده و ازنادیم مازن و علی محمد هم کمک گرفتن. انیمیشن های اون رو هم جف مکفریج با همراهی استودیوی Champion ساختن.
نظرتون نسبت به ایده و اجرای این ویدیو چیه؟ خوب بود به نظرتون؟

 پیج گروه موسیقی اگه از اهنگشون خوشت اومد: @okgo

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0