لوگوی ایستانما

Muedra ، استاپ موشنی از جنس طبیعت

دسته بندی :انیمیشن, پشت صحنه, ویدیو و انیمیشن ۱ بهمن ۱۳۹۹ ایستانما 1368

از سخت ترین قسمتِ انیمیت و فیلمبرداری در هنر استاپ موشن، میتوان به فیلمبرداری و کار در طبیعت اشاره کرد. تغییر شرایط نوری و تغییر وضعیت اشیاء، همه و همه دست به دست هم میدهند تا با کار شما که همان تولید استاپ موشن در طبیعت است، مبارزه کنند!
این مبارزه تا به حدی پیش میرود که طبیعت شما را وادار می کند تا از کاری که میکنید انصراف بدهید، اما به راحتی جا نزنید!
سزار دیاز، کارهای زیاد فوق العاده ای ساخته است . انیمیشن هایی مثل Frankenweenie یا انیمیشن آنومالیسا (Anomalisa) ، در گنجینه افتخارات هنری وی جای میگیرند. حال با آخرین کار چالشی خود به نام موئدرا (Muedra) آمده تا جوایز جشنواره های مختلف را از آن خود کند، کاری که تا به اینجا موفقیت آمیز بوده است.
آقای سزار در محاسباتش شکست خورد، اما در کارش خیر! او به طور نسبی با خودش تصور کرد که فیلمبرداری و انیمیت این اثر، حدود ۲ ماه زمان میبرد. این عدد چیزی حدود یک سوم واقعیت بود! در واقعیت آقای سزار، ۶ ماه تمام وقت صرف کرد تا با طبیعت و خمیر بتواند این اثر زیبا که چیزی شبیه به تایم لپس است را ایجاد کند.
داستان چرخه طبیعت و زندگی موجودات، رفتار عادی یا غیر عادی طبیعت، سوژه های انیمیشن زیبای موئدرا می باشد. شبکه ایستانما شما را به مشاهده این استاپ موشن زیبا به همراه پشت صحنه آن، دعوت میکند.

 

 

تماشای ویدیو اصلی
پشت صحنه مراحل ساخت استاپ موشن

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

  1. بهارک همتی گفته؛
    11:05 1399/11/02

    کل فیلم رو بخواهیم ببینیم توی نت هست یا جزو کارای جشنواره ایه که کپی رایت داره؟

لینک کوتاه:
0