لوگوی ایستانما

نمایش رابطه عاشقانه مادربزرگ و نوه در انیمیشن The Evening Thread

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۷ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 1049

عمده فعالیت آیریس ال مور (Iris L. Moore) ، هنرمند کانادایی تبار حول تصویرگری و نقاشی می گردد و به همان ها نیز با کمک تکنیک کات اوت موشن (cut out animation) جان می بخشد . آیریس پس از طراحی شخصیت های خود ، هر قطعه را بصورت دستی می کشد ، آنها را با آبرنگ نقاشی می کند ، برش می دهد و متحرک سازی را می کند.
در انیمیشن The Evening Thread مادربزرگی را شاهدیم که سعی می کند داستان زندگی اش را برای نوه اش تعریف کند . این داستان همراه با طراحی شخصیت زیبا ، رابطه ای عاشقانه را بین نسل جوان و پیر نشان می دهد که می توانید ویدیوی کامل آن را از شبکه ایستانما مشاهده کنید.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0