لوگوی ایستانما

انیمیشن کوتاه پاپت موشن Ring Around the Mulberry Bush اثر Agostino

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۵ فروردین ۱۴۰۰ ایستانما 562

 

 

انیمیشن استاپ موشنRing Aroun Ring Around the Mulberry فیلم کوتاهی از نیکولاس داگوستینو (Nicholas D’Agostino) بوده که موفق به خلق منحصر به فرد شخصیت های گِلی داستان شده و به آن ها جان بخشیده است. شما در کمتر جایی می توانید این هماهنگی دیالوگ و حرکات شخصیت داستان را در کنار هم ببینید. این سبک از فیلم سیاه همراه با داستان واقع گرایانه اش، برای روشنفکران بسیار جذاب به نظر می رسد.

راجع به ماجرای داستان اشاره ای نمی کنیم تا خودتان جادوی این فیلم را پیدا کنید. گفتگوی داستان بین زنی روسپی و شخصیت بد قیافه داستان است که چهره اش را در یک آتش سوزی از دست داده است.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0