آبال کارباخال (Abel Carbajal) و انیمیشنی در مورد یک شعبده باز

دسته بندی ها : انیمیشن, پشت صحنه, ویدیو و انیمیشن 29 دی 1399 مهدی 66 بازدید

تابحال شده که دستتان را به طرف چیزی ببرید ، به امید اینکه با انرژی مغزتان و یا نیروی افکارتان بتوانید آن را جابجا کنید؟! کمتر کسیست که به جادو، شعبده بازی و یا حتی علوم ماورالطبیعه علاقه مند باشد و حتی یک بار هم سعی در انجام تله کینزیس (telekinesis) یا همان “حرکت دادن اشیاء از فاصله دور “نداشته باشد.
استاپ موشن کرلی بزرگ (The Great Corelli)، انیمیشنی کوتاه در وصف یک شعبده باز است. شعبده باز این قصه فقط برای یک بار، از سد بزرگترین خیال جادویی خود عبور میکند. در تریلر این انیمیشن، میتوانید این موضوع را مشاهده کنید.
ساخت عروسک در این انیمیشن، 45 روز زمان برد و تولید آن نیز 3 فصل کامل یعنی 9 ماه تمام به طول انجامید . این تلاش ها نتیجه خوبی را برای آقای کارباخال که از بچگی طرفدار جادو بود را به ارمغان آورد . این استاپ موشن، پروژه فارغ التحصیلی دانشگاه او بود که از جشنواره های بسیاری، جوایز متعددی را دریافت نموده و مورد ستایش خیل عظیمی از منتقدین قرار گرفت.
این تازه پایان قصه نبود… . آقای آبال کارباخال (Abel Carbajal) دموی اثرش را به استودیوی لایکا (LAIKA) فرستاد . لایکا به آقای کارباخال فرصتی داد تا در این استودیوی عظیم مشغول به کار شود . حال اگر کسی میخواهد آبال کارباخال را ببیند، باید به استودیوی لایکا سر بزند!

تماشای ویدیو اصلی
پشت صحنه مراحل ساخت استاپ موشن
Avatar
مهدی

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :

  زمستون داغه داغ!

  تخفیف 43% شرکت در دوره آموزش استاپ موشن