لوگوی ایستانما

ساخت این موزیک ویدیو همه رو دیوونه کرده

دسته بندی :موزیک ویدیو, ویدیو و انیمیشن ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ایستانما 667

 

 

واقعا آدم از یه هنرمند چقدر میتونه انتظار داشته باشه! Lauren Gregory با استفاده از بوم و رنگ روغن این پروژه رو شروع و به تنهایی نقاشی و کارگردانی کار رو بعهده میگیره. تو ساخت صحنه های این ویدیو هیچ جلوه ی سینمایی استفاده نشده و تماما با تکنیک انیمیشن سازی استاپ موشن و عکس برداری تعداد بسیار زیاد و در نهایت خروجی گرفتن از همشون ساخته شده.

توجه لورن به جزییات و کیفیت ساخت ویدیو با توجه به ماهیت رنگ و روغن بودن اون هوش از سر آدم میپرونه! این موزیک ویدیو تا الان توی یوتیوب ۷ میلیون بار بازدید خورده که نشون میده چقدر اثر ارزشمندیه.
اینستاگرام این هنرمند: @laurengregorly

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0