لوگوی ایستانما

تبلیغات استاپ موشن کمپانی هرمس (Hermés) با شعار جاده بی پایان

 

 

تبلیغ کوتاه و شیرین جاده ی بی پایان (Endless Road) که برای کمپانی مشهور هرمس (Hermés) ساخته شده است. ساخت این انیمیشن به قدری حرفه ای و جذاب بوده که بدون دیدن پشت صحنه آن، به سختی می توان بر استفاده نکردن جلوه های کامپیوتری صحه گذاشت!
آنچه که در این استاپ موشن تبلیغاتی می بینیم، نمایی از یک جاده بی پایان بوده که تداعی گر شعار مجموعه هرمس پاریس می باشد. جاده ای که با حرکت رو به عقب دوربین نشان می دهد که طرحی دوخته شده بر روی تولیدات کمپانی Hermés می باشد. در ادامه می توانید از شبکه ایستانما این تبلیغات استاپ موشن را مشاهده کنید.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0