istanama-logo

لیست کامل استودیوهای استاپ موشن سراسر دنیا [ آپدیت ۲۰۲۲ ]

دسته بندی :ایستاپلاس, پایگاه دانش ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ایستانما 102

 

 

در پست های قبلی شبکه ایستانما و همینطور پیج اینستاگرام ایستانما به دفعات در مورد نحوه استخدام در استودیوهای انیمیشن استاپ موشن معتبر در سراسر دنیا صحبت کردیم و در مورد چگونگی پذیرش گرفتن و همینطور معیارهای لازم برای افزایش شانس استخدام در این استودیوها محتوا منتشر کردیم. 

در این لیست قرار است تا با هم مروری داشته باشیم بر معتبرترین استودیوهای ساخت استاپ موشن سراسر دنیا و لیستی بلندبالا در اختیارتان بگذاریم تا با خیال راحت بتوانید علاوه بر تماشای آثار این استودیوها، صفحات اجتماعی و سایت آن ها را نیز بررسی کنید. شاید بخواهید با ارسال دمو ریل شانس خود را برای پذیرش در این استودیوها محک بزنید یا شاید هم دوست دارید تا با دنبال کردن آثار این استودیوها از تجربیات سازندگان مختلف استاپ موشن در سراسر دنیا بهره مند شوید.
توصیه میکنیم اگر قصد دارید تا به صورت جدی در این استودهای ساخت استاپ موشن استخدام شوید و همچنین آثار استاپ موشن این استودیوها را تماشا کنید و برای ایده برداری و ایده پردازی در پروژه های شخصی خود از آن استفاده کنید، حتما سری به مگاپک کارخانه ی ایده بزنید و مفصل درباره این محصول مطالعه کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد مگاپک کارخانه ایده اینجا کلیک کنید.

stop-motion-animation

لیست کامل ۵۰ استودیوی معتبر ساخت استاپ موشن در سراسر دنیا

استودیوکشورسایت
Aardman Animationانگلستان | بریستول aardman.com
Beast Animationبلژیک beastanimation.be
Bent animation studioآمریکا | اورگن ، پورتلند bentimagelab.com
Bix Pix animation studioآمریکا | بربنک، کالیفرنیا bixpix.com
Bonobostudio Animation Studioکرواسی | زاگرب bonobostudio.hr
Bowes Productions Incکانادا | ونکوور David Bowes
Buddy Systems Studiosآمریکا | کالیفرنیا buddysystemstudios.com
Chiodo Bros. Productionsآمریکا | بربنک، کالیفرنیا​ chiodobros.com
Clay Animationاسپانیا | والنسیا clayanimation.es
The Claymanکانادا | ونکوور​ theclayman.com
Cuppa Coffee Studiosکانادا | انتاریو cuppacoffee.com
Cychoاسترالیا | سیدنی cycho.com
Dwarf character & animation studioژاپن dw-f.jp
Flying Gherkin stop motion studioاسترالیا | سیدنی flyinggherkin.com
House Specialآمریکا | اورگن ، پورتلند​ housespecial.com
Humanimalia Studioمکزیک HumanimaliaStudio
Ideal Standard Filmsآلمان | برلین idealstandardfilm.de
John Lemmon Films animation studioآمریکا | کارولینای شمالی ، شارلوت jlf.com
Laika / Entertainment stop motionآمریکا | هیلزبورو، اورگن laika.com
Loose Moose Productionsانگلیس | لندن loosemoose.net
Mammafotogrammaایتالیا | میلان mammafotogramma.com
Open the Portalآمریکا | لس آنجلس opentheportal.com
Panic Button Pictures studioآمریکا | واشنگتن ، سیاتل panicbuttonstudios.com
PEDRI Animation BVهلند pedri-animation.com
Scopas Medien animation studioآلمان | فرانکفورت scopas.de
Screen Novelties آمریکا | لس آنجلس​ screen-novelties.com
Se-Ma-Forلهستان se-ma-for.com
Shadedbox Animationsآمریکا | لس آنجلس​ shadedbox.com
Shadowmachine stop motion studioآمریکا | لس آنجلس​​ shadowmachine.com
Stoopid Buddy Stoodiosآمریکا | لس آنجلس​​​ leagueofbuddies.com
Tippett Studioآمریکا | کالیفرنیا ، برکلی tippett.com
Trik Film Effectsآمریکا | نیویورک trikfx.com
Trikk 17 stop motion studioآلمان | هامبورگ trikk17.com
Two Left Handsفرانسه | پاریس twolefthands.fr
Weirdough Animationآلمان | گلن‌هاوزن weirdoughmation.de
(W)holesome Products Incآمریکا | لس آنجلس​​ wholesomeproductsfilms.com
Wild Brainآمریکا | کالیفرنیا ، تاوزند اوکس wildbrain.com
Wind-up Picturesکانادا | تورنتو windup.ca
mackinnon and saundersانگلیس | منچستر mackinnonandsaunders.com
nukufilmاستونی | تالین nukufilm.ee
pesfilmآمریکا | نیویورک pesfilm.com
Po-Town Picturesآمریکا | نیویورک po-townpictures.com
scary cat studioانگلیس | لندن scarycatstudio.com
Worker Studio Animationآمریکا | کلرادو worker-studio.com
aberle filmsآمریکا | واشنگتن aberlefilms.com
anifexاسترالیا anifex.com.au
Mock Duck studioانگلیس | فوکستون mockduck.co
Flickerpixآمریکا | لس آنجلس​​ flickerpix.com
fonco studiosآمریکا | لس آنجلس​​​ foncostudios.com
head gear animationکانادا | تورنتو headgearanimation.com
Handcranked Productions آمریکا | ماساچوست ، والتهام handcrankedproductions.com

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳ رای

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:
speech-bubble
0