لوگوی ایستانما

لیست کامل استودیوهای استاپ موشن سراسر دنیا [ آپدیت ۲۰۲۲ ]

دسته بندی :ایستاپلاس, پایگاه دانش ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ایستانما 988

 

 

در پست های قبلی شبکه ایستانما و همینطور پیج اینستاگرام ایستانما به دفعات در مورد نحوه استخدام در استودیوهای انیمیشن استاپ موشن معتبر در سراسر دنیا صحبت کردیم و در مورد چگونگی پذیرش گرفتن و همینطور معیارهای لازم برای افزایش شانس استخدام در این استودیوها محتوا منتشر کردیم. 

در این لیست قرار است تا با هم مروری داشته باشیم بر معتبرترین استودیوهای ساخت استاپ موشن سراسر دنیا و لیستی بلندبالا در اختیارتان بگذاریم تا با خیال راحت بتوانید علاوه بر تماشای آثار این استودیوها، صفحات اجتماعی و سایت آن ها را نیز بررسی کنید. شاید بخواهید با ارسال دمو ریل شانس خود را برای پذیرش در این استودیوها محک بزنید یا شاید هم دوست دارید تا با دنبال کردن آثار این استودیوها از تجربیات سازندگان مختلف استاپ موشن در سراسر دنیا بهره مند شوید.
توصیه میکنیم اگر قصد دارید تا به صورت جدی در این استودهای ساخت استاپ موشن استخدام شوید و همچنین آثار استاپ موشن این استودیوها را تماشا کنید و برای ایده برداری و ایده پردازی در پروژه های شخصی خود از آن استفاده کنید، حتما سری به مگاپک کارخانه ی ایده بزنید و مفصل درباره این محصول مطالعه کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد مگاپک کارخانه ایده اینجا کلیک کنید.

stop-motion-animation

لیست استودیوهای معتبر ساخت استاپ موشن در سراسر دنیا

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0