لوگوی ایستانما

خوراکی های واقعی، ایده ساخت انیمیشن Sweet Dreams اثر Kirsten Lepore

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 506

 

 

اصطلاح قند پهلو را یادتان هست؟ وقتی قند پهلو می گوییم ناخوداگاه ذهن مان به سمت استکان های کمر باریک شاه عباسی و نعلبکی و قند کناری شان که دو حبه قند مکعبی شکل دارند، می رود. حال تصور کنید این قند ها روی هم قرار بگیرند و آجرهای خانه شخصیت های داستان شما شوند! شهرشان را با این قندها بسازند ، چه شخصیتی ها در این شهر زندگی می کنند و رویاها و آرزوهایشان چیست ؟
به همین سادگی ایده فیلم شما هم مانند فیلم کارگردان، کرستن لپور (Kirsten Lepore) شکل می‌گیرد! لپور برای ساخت انیمیشن استاپ موشن رویاهای شیرین (Sweet Dreams) از خوراکی های واقعی استفاده کرد که خود به تنهایی جذابیت بصری این انیمیشن را چند برابر میکند. در ادامه این انیمیشن استاپ موشن را از شبکه ایستانما ببینید.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

لینک کوتاه:
0