لوگوی ایستانما

استاپ موشنی از روایت یک باستان شناس در وصف اهلی شدن سگ

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۹ مهر ۱۳۹۹ ایستانما 1354

لیرون نارونسکی (Liron Narunsky) به همراه الیانا شاپیرا (Eliana Shapira) این استاپ موشن رو بر اساس یافته های یک باستان شناس که بقایای یک سگ به همراه صاحبش که یک زن بود را می سازد. موضوع این انیمیشن استاپ موشن هم درباره اهلی سازی سگ بوده که به روایت دکتر لئوره گروسمن (Leore Grosman) باستان شناس بیان میشه.
داستان اینگونه روایت میشه: گورستانی مربوط به ۱۲۵۰۰ سال پیش که پس از کشف آن، شواهدی مبنی بر اولین پروسه اهلی شدن سگ در میان مردم مشاهده میشود.
این ویدیو رو که ترکیبی از استاپ موشن و انیمیشن نقاشی دستی هست رو از دست ندین.
لیرون نارونسکی (Liron Narunsky) به همراه الیانا شاپیرا (Eliana Shapira) پیش تر هم روایتی دیگه با همین موضوع باستان شناسی تحت عنوان Above and Below داشتند که می تونین ازین لینک مشاهده کنین.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0