لوگوی ایستانما

موزیک ویدیوی استاپ موشن Scandal ساخته شده با رنگ و روغن

دسته بندی :موزیک ویدیو, ویدیو و انیمیشن ۴ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 1152

در نقاشی های این موزیک ویدئوی برنده اسکار، که ساخته هنرمند فرانسوی پابلو منگین (Pablo Mengin) و رپری به نام باشتون (Bashton) است، از تکنیک زیبای روتوسکوپ (Rotoscop) استفاده شده است. این تکنیک سالهای زیادی در ساخت موزیک ویدئوهایی مانند Ah-Ha’s Take On Me استفاده میشد و حتی در موزیک ویدئوی جدید Loving Vincent هم به کار رفته است که تمامی نقاشی های آن رنگ و روغن می باشد.
شاخصه ی این موزیک ویدئو در روح سورئالیستی ای است که در تمام فیلم به وضوح دیده می شود. مهارت هنرمند در نقاشی، در هر فریم مشهود است و موسیقی آن نیز شما را تا انتها با خود همراه می سازد. میتوانید نگاهی به این فیلم بیندازید و از شنیدن آن لذت ببرید .

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0