لوگوی ایستانما

انیمیشن استاپ موشن Food اثری ساخته شده با خمیر از Emanuel Strixner

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 772

 

 

اگر سری به آرشیو کارهای امانوئل استریکسنر (Emanuel Strixner) بزنید، رزومه او را سراسر پروژه هایی پر کرده اند که با کمک انیمیشن های CG کامپیوتری ساخته شده اند. در بین این آثار، انیمیشن استاپ موشن خوراک (Food) یک استثناست!
انیمیشنی که با کمک تکنیک کلی موشن و تماما به وسیله استاپ موشن ساخته شده است. امانوئل قائل بر این است که هر دو تکنیک دستی و کامپیوتری نقاط ضعف و قوت خود را دارند و تنها ایده ساخت اثر بوده که تعیین می کند کدام تکنیک مناسب تر است.
انیمیشن Food که با کمک metamorphoses یا همان دگرریسی کارکترها روایت شده است، یک توپ خمیری را نشان می دهد که به طرز حیرت آوری تغییر شکل داده و از شکلی به شکل دیگر تغییر میکند!
دعوت می کنیم تا در شبکه ایستانما این انیمیشن را ببینید.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0