لوگوی ایستانما

ری هری هاوزن (Ray Harryhausen) و سالگرد صدمین تولد او

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۲ دی ۱۳۹۹ ایستانما 995

شاید شما فیلم فانتزی ، ماجراجویانه و اکشن با تم قدیمی جیسون و آرگونات ها (Jason and the Argonauts) را دیده باشید. فیلمی تحسین شده از هری هاوزن معروف و برنده جایزه اسکار و خالق جلوه های ویژه بوده که زاده کالیفرنیا و متولد ۲۹ ژوئن، ۱۹۲۰ می باشد.
هری هاوزن به استفاده از تکنیک استاپ موشن در کارهایش معروف بود و فیلم هایی به مراتب کم هزینه میساخت. به همین منظور بسیاری از منتقدان به دلیل اختصاص بودجه کم او برای آثارش، نمره خوبی به آن ها نمی‌دادند .
این استاپ موشن دیدنی به پاس خدمات هری به عرصه استاپ موشن و برای تقدیر از او برای میراثی که بر جای گذاشته ، در صدمین سالگرد تولدش یعنی ۲۹ ژوئن سال ۲۰۲۰، توسط نیک هلیگوس ( Nick Hilligoss) ساخته شده است.
این استاپ موشن با توجه به مضمون فیلم های هری هاوزن درست شده است و در آن غول تک چشم و شاخ را به همراه اسکلت شمشیر به دستی نشان میدهد که مجسمه ای غول پیکر را بیدار میکنند .

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0