لوگوی ایستانما

داستانی بسیار زیبا با تم خانواده ، حیوانات و دایناسورها

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۸ دی ۱۳۹۹ ایستانما 1024

Freaks of Nurture نام انیمیشنی در سال ۲۰۱۸ که در هیئت فیلم ملی کانادا (NFL) ، توانست به عنوان بهترین انیمیشن ، مقام برگزیده را کسب کند که می توان آن را جزو نمونه آثار خلاقانه الکساندر لمای (Alexandra Lemay) به حساب آورد.
اثری که با تکنیک پاپت موشن (puppet animation) یا همان استاپ موشن عروسکی با الهام گرفتن الکساندر لمای از رابطه ی شخصی خود با مادرش و زندگی پرتنشی که دارد، به نمایش در می آید .
جالب ترین نکته‌ی این استاپ موشن کوتاه ، شروع و پایان عجیب با فضاسازی متفاوت از اصل داستان است که با جنگ دایناسورها شروع میشود. الکساندر میخواهد با اثرش بفهماند که عشق و علاقه والدین و مخصوصا مادر حتی با گذشت زمان و پیر شدن هم کم نمیشود .

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0