لوگوی ایستانما

موش چیست؟ فیلمی روانشناسانه و اخلاقی از جوناتان پارک (Jhonathan Parks)

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۷ بهمن ۱۳۹۹ ایستانما 617

این انیمیشن کوتاه به شما یاد میدهد که خود را دوست داشته باشید، دیگران را به خاطر موقعیت و ظاهر رفتارشان قضاوت نکنید و در نهایت، به دیگران احترام بگذارید.
?What the Mouse استاپ موشنی است که جوناتان پارک (Jhonathan Parks) آن را با اهداف هنری ساخته و داستان حول یک موش به اسم What را روایت میکند . این موش که نه خود را میشناسد و نه گذشته خود را در تلاش است تا حقیقت خود را دریابد.
این موش با کمک ۳ موجود دیگر که هرکدام مشکل روانی خاصی دارند، درس ونکته زیبایی را می آموزد.
این سه موجود عبارتند از دولوریس که یک گربه با بیماری A.D.H.D است، تراویس که از پارانوئید رنج میبرد و حلزونی به اسم گوردون با بیماری آگورافوبیک، که نوعی اضطراب ناشی از قرار گرفتن در مکان های شلوغ است.
شما میتوانید تریلر این استاپ موشن زیبا را در شبکه ایستانما نظاره کنید.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0