لوگوی ایستانما

۸۰ ساعت نقاشی زمان اجرای flipbook زیبای Jisoo

دسته بندی :پشت صحنه, هنر تلفیقی, ویدیو و انیمیشن ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ایستانما 2005

 

 

گروه هنری dP Art Drawing این بار سراغ یک خواننده ی مشهور کره ای به نام جیسو (jisoo) رفتند و طی ۸۰ ساعت نقاشی از چهره ی این هنرمند و ۱۲ روز فعالیت این flipbook زیبا را خلق کردند.
فلیپ بوک (flipbook) بصورت کتابچه و یا مجموعه کاغذهاییست که با هدفی از پیش تعریف شده توسط طراح بر روی آن نقاشی می شود. وقتی تمامی این کاغذ ها پشت سر هر و طی یک حرکت متوالی به نمایش درآید، گویی تصاویر و کارکترها در حال حرکت بوده و داستان سرایی شکل می گیرد. گاهی فلیپ بوک بصورت یک کتابچه و با ورق زدن سریع خالق اثر به نمایش در می آید و گاهی هم بصورت عکس های پشت سرهم، انیمیشن خلق می شود.

اگر از کارهای flipbook این گروه خوشتان آمد، برای دیدن باقی آثار فوق العاده آنها اینجا کلیک کنید.

پیج اینستاگرام سازنده @dp Art Drawing

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

لینک کوتاه:
0