لوگوی ایستانما

انیمیشن استاپ موشن Go Rougue و معرفی اسباب بازی های جنگ ستارگان

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۴ فروردین ۱۴۰۰ ایستانما 1170

همانطور که همه شما مجموعه فیلم های جنگ ستارگان (Star Wars) را می شناسید، این سری فیلم ها از بزرگترین مجموعه های سینمایی هستند که کمپانی دیزنی سرمایه کلانی به این مجموعه اختصاص داده و با سرمایه گذاری های شرکت های مختلف، آینده این مجموعه روز به روز هیجان انگیزتر می شود.
مینی سریال Go Rougue با استفاده از داستان، مدل اسباب بازی شخصیت های جنگ ستارگان و کمی طنز، توانسته مجموعه ای بسیار سرگرم کننده و جذاب را خلق کند. گرچه این سری ویدیوها به نحوی تبلیغات اسباب بازی شخصیت ها و فیلم های آینده جنگ ستارگان به حساب می‌آید، اما با این حساب میتوان Tucker و Dan McKenzi را از بهترین انیماتورهای استاپ موشن دانست. مجموعه ویدیوهای Go Rougue از سری کارهای فوق العاده تیم استاپ موشن این دو کارگردان است که در کنارهم ، پروژه بسیار فوق العاده ای را رقم زدند.
هم اکنون می توانید ۴ ویدیوی استاپ موشن زیبای مجموعه جنگ ستارگان را از شبکه ایستانما ببینید.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0