لوگوی ایستانما

پرنده مکعبی (Cube bird)، انیمیشنی برای کودکان

 

 

پرنده مکعبی یک پروژه دانشگاهی در مقطع فوق لیسانس ، برای خورخه آلبرتو (Jorge Alberto Vega) بود . خورخه که کارگردان این اثر است، جامعه هدف این استاپ موشن را کودکان زیر ۸ سال در نظر گرفته است.
این استاپ موشن که در جشنواره های مختلفی خوش درخشیده، علاوه بر آقای آلبرتو وگا حاصل کار گروهی مارکوس ماس (Marcos Mas) به عنوان نویسنده اثر و آنجلا ماریا ریلو كاسترو (Angela María Revelo Castro) به عنوان تهیه کننده نیز بوده است. ناگفته نماند دولت کلمبیا هم با کمک مالی خود به این استاپ موشن، کمک بزرگی کرده است.
انیمیشن Cube bird روایتگر داستان پرنده ایست که آرزوی رهایی و آزادی دارد اما پس از موفقت و دستیبابی به رهایی، تازه مشکلاتش شروع میشود. شما میتوانید تیزر و مراحل ساخت این استاپ موشن کلمبیایی را از استوری برد تا انیمیت، در شبکه ایستانما مشاهده کنید.

تماشای ویدیو اصلی
پشت صحنه مراحل ساخت استاپ موشن

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0