لوگوی ایستانما

انیمیشن جالب Meat Love اثری زیبا از شوانکمایر Svankmajer

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ایستانما 834

 

 

انیمیشن استاپ موشن Meat Love ، فیلمی کوتاه از سازنده چک اسلواکی معروف یعنی جان شوانکمایر (Jan Švankmajer) که در سال ۱۹۸۹ ساخته شده است. این اثر که تحت یک برند تبلیغاتی در فیلم بلند اوتیک کوچک (Little Otik) نمایش داده شده، توانسته به واسطه خلاقیت های درون خود بسیار خوش بدرخشد.
موضوع ویدیو بر میگردد به حضور دو قطعه گوشت بریده شده که یکی از آن ها خود را درون قاشقی که در کنارش هست مشاهده می کند. تکه دوم گوشت هم از سر کنجکاوی نزدیک می شود و درخواست دارد تا قاشق را به او بدهد. همین بحث و جدل همراه با پخش موسیقی ، آن ها را وادار به یک رقص می کند که در نوع خود بسیار جالب است! هم اکنون انیمیشن استاپ موشن Meat Love را در ادامه از شبکه ایستانما مشاهده کنید.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0