لوگوی ایستانما

استاپ موشن مراحل ساخت مجسمه بسیار زیبای دوستی با مرگ

 

 

ویدیوی استاپ موشن Friends With Death مراحل ساخت مجسمه ساز و هنرمند مشهور Jim McKenzie را روایت می کند و برای ساخت این ویدیو که کمتر از ۵ دقیقه زمان دارد، ۷۰۰۰ عکس گرفته شده است. مک کنزی ساخت این مجسمه را در نوامبر سال ۲۰۱۸ شروع کرد که در ابتدا قرار نبود به این شکل جذاب در بیاید. اما در ماه دوم فعالیتش پسرش به دنیا آمد و همینطور یک ضرر مالی باعث شد تا رویکرد ساخت مجسمه وی تغییر کند.
از این اثر مک کنزی در سال ۲۰۱۹ در نمایشگاه Art Of Character گالری کوری هلفورد به نمایش عموم درآمد که با استقبال بی نظیری روبرو شد. با هم مراحل ساخت و استاپ موشن زیر را ببینیم.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0