لوگوی ایستانما

انیمیشن طنز و زیبای فشار کابین (Cabin Pressure) ساختۀ متیو لی

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 438

 

 

متیو لی (Matthew Lee) به عنوان یک شهروند انگلیسی خیلی خوب می‌داند که پیروی از قوانین و آمادگی بیش از حد برای هرچیزی به چه معناست!
شخصیت کوتاه قامت انیمیشنی او یعنی گراهام پنگ (Graham Penge)، یک فرد متفکر و بسیار محتاط است که یک همنشین آشفته و شلخته در هواپیما نصیبش می‌شود. وقتی اوضاع به هم می‌ریزد و شرایط هواپیما اضطراری می‌شود، او دیگر همۀ احتیاط‌ها را کنار می‌گذارد!
انیمیشن Cabin Pressure محصول سال ۲۰۱۷ و ساختۀ متیو لی (Matthew Lee)، دانشجوی دانشکده ملی فیلم و تلویزیون (NFTS) انگلیس است. او در این انیمیشن سعی دارد تا یک مسافر هواپیمای مضطرب را نشان ‌دهد که در زمان آشفتگی یاد می‌گیرد که بی‌خیال شود و کمربند خود را باز ‌کند! اما خب در آخر معلوم می‌شود که کمی بیش از حد بی‌خیال همه‌چیز شده بود!

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0