لوگوی ایستانما

داستان زک (Zacks Story)، انیمیشنی برای تنهایی و قرنطینه کرونایی معلولین

داستان زک، انیمیشنی محصول سال ۲۰۲۰ پیرامون مسئله جهانی کرونا که متاسفانه همه مردم جهان درگیر این مسئله هستند ، برای شهروندان معلولی که در این شرایط کرونایی و قرنطینه ناشی از کرونا به تنهایی دچار شدند، ساخته شده است .
اداره آمارملی (ONS) طی یک سری نظرسنجی به این نتیجه رسید که قریب به نیمی از بزرگسالانی که دچار معلولیت هستند به احساس تنهایی دچار می شوند. این عدد برای افراد بزرگسال سالم ۳۰ درصد را نشان میدهد که عدد کمتری در مقایسه با طیف معلولین جامعه هست. اداره آمار ملی پس از مشاهده این آمار و بررسی های صورت گرفته، به این نتیجه رسید که باید چاره ای بیندیشد.
بهترین وجه تمایز تولید این استاپ موشن ، ساخته شدن آن توسط افرادیست که دارای نوعی اختلال روانشناسی به همراه درمانگر آنهاست. این افراد که دارای اختلال یادگیری هستند این انیمیشن را با تمام توانشان در طول چندین ماه ساختند و اساس این استاپ موشن بیانگر روایتی داستان محور و واقعی در مورد تنهایی است .
رونمایی این استاپ موشن ۱۵ام الی ۱۹ام ژوئن سال ۲۰۲۰ در Marmalade Trust می باشد که هدف این خیریه ، کمک به افراد تنها و پایگاهی برای دوستیابی می باشد. این انجمن به دنبال راهیست تا افراد تنها و معلول جامعه را از انزوا و گوشه نشینی نجات دهد و به پیدا کردن دوست و رهایی از تنهایی کمک کند.

 

 

تماشای ویدیو اصلی
پشت صحنه مراحل ساخت استاپ موشن

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0