لوگوی ایستانما

دستور آشپزی به سبک خوان پابلو زارملا (juan pablo zaramella)

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 648

به نظر شما یک ماکارونی خوشمزه چه ویژگی هایی دارد؟ علاقمندان ماکارونی در جهان زیاد هستند. خوان پابلو زارملا (juan pablo zaramella) ، یکی از همین افرادیست که به خوردن ماکارونی علاقه مند است و همین موضوع او را وادار کرده تا استاپ موشنی کوتاه و بامزه با همین موضوع بسازد! انیمیشنی که در افتتاح جشنواره “Anima Mudi” تحسین همگان را بر انگیخت. دستور پخت اسپاگتی پابلو اینگونه است؛ مواد لازم : لامپ ، دوربین ، نگاتیو و مداد سیاه تخته آشپزی و ماهی تابه و قابلمه. دوربین را به قطعات مساوی تقسیم کنید! اگر از دوربین کانن استفاده کنید شاید لذیذ تر هم بشود. با یه لامپ صد چراغ مطالعه، یک خاگینه درست کنید. وقتی نگاتیوها جوشیدند و مواد آماده شدند، روی آن ها بریزید و چنگال را بردارید و نوش جان کنید.
مسلما ایده های داستانی از جنس بصری، سرگرم کننده و شگفت انگیزند. همانطور که پابلو در یکی از مصاحبه های خود گفته که برای تولید و جستجوی ایده زمان زیادی را صرف می کند. شوخ طبعی و طنز درون انیمیشن وقتی در کنار این جانشینی های بصری قرار می گیرد، به جذاب شدن فیلم کمک می کند. اینبار با بازی های خلاقانه و شوخ طبعی هایی از جنس تصویر و موسیقی و حرکت ، قرار است به فکر فرو برویم و برای ساخت استاپ موشن خود، آماده شویم!
بیش از این شما را برای دیدن این انیمیشن معطل نمی کنیم.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0