لوگوی ایستانما

این تبلیغات عجیب در یوتیوب ۳ میلیون بار دیده شده

 

 

جز دیوونگی چی میشه اسم این مدل تبلیغات هارو گذاشت!؟ یه تبلیغاتی که وقتی توضیحات مرتبط با اونو میخونی مخت سوت میکشه! ماجرا ازین قراره که شرکت ساخت دوربین olympus وقتی سری جدید دوربین خودش رو منتشر کرد، طی ۱۰ ماه با دوربینش شروع به عکاسی میکنه و نتیجش میشه ۷۰ هزار عکس که نتیجه این ۱۰ ماه عکاسی رو کنار هم چیدن و یه انیمیشن تبلیغاتی به سبک استاپ موشن درست کردن!
گفته شده وقتی تبلیغات توی یوتیوب بارگزاری میشه دو روز اول ۱۲۶۰۰ بار دیده شده و تو سال اول هم ۳ میلیون بار بازدید خورده! داستان این تبلیغات هم همراه بودن دوربین های سری PEN Olympus رو تو تمام لحظات شخصی و خونوادگی نشون میده. تبلیغات رو ببینین و لذت ببرین از اینهمه حوصله و تلاش و صبر و … هر چی که میشه اسمشو گذاشت!
نظر شما چیه نسبت به ایده این مدل تبلیغات ها؟ به زحمتش می ارزه؟!

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0