لوگوی ایستانما

سرزمین سفید (Whiteland) استاپ موشنی فلسفی از Ira Elshansky

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۲ دی ۱۳۹۹ ایستانما 865

اگر کارهای استاپ موشن بهترین انیماتور های جهان را دنبال کنید با سبک کار های مفهومی و فلسفی انیماتور معروف Ira Elshansky نیز آشنا می شوید. هنرمندی که با مدل خاص کاراکتر هایش او را میشناسند، کاراکترهای کاملا گلی! این استاپ موشن که برنده ده جایزه از جشنواره های مختلف جهان شده ، جدید ترین اثر این هنرمند خوش ذوق و با اصالت است.
همیشه طرز دید ما به دنیای پیرامون ماست که جهان ما را میسازد. با دیدن این انیمیشن، یاد شعر معروف “این جهان کوه است و فعل ما ندا ، از نداها سوی ما آید صدا” می افتید. موضوع انیمیشن درباره یک شخصیت گلی و خاکستری است که به دنیایی سفید و مکعبی می افتد و داستان آغاز میشود.
یکی از بدترین شکنجه های روانی، قرار گرفتن در دنیاییست که همه چیز درآن سفید است. جوری که انسان بعد از چند روز افسردگی میگیرد و دست به خودکشی میزند. خودتان را دراین فضا تصور کنید تا منظورم را بهتر بفهمید. حال شخصیت انیمیشن ما در این وضعیت اسفناک قرارگرفته و باید کاری کند.
این مرد گلی با راه رفتن روی این فضای سفید از خودش رد گلی بر جای میگذارد و همه ما میدانیم هیچ چیز بیشتر از یک رنگ تیره بر روی رنگ سفید آزار دهنده نیست. این مرد گلی هم همین عقیده را دارد و به دنبال پاک کردن رد خود از دنیای سفید دورش است اما هرچه بیشتر تقلا میکند نتیجه معکوس میدهد تا اینکه بالاخره صبرش لبریز میشود و اتفاق تازه ای رقم می خورد.
این انیمیشن زیبا را ببینید و با آن همراه شوید، امیدوارم که تاثیر مثبتی در طرز دیدتان نسبت به دنیای اطراف بگذارد.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0