لوگوی ایستانما

انیمیشن استاپ موشن My Strange Grandfather اثری زیبا از Dina Velikovskaya

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ایستانما 1090

وقتی باد از بالای بطری های خالی می وزد، درست مانند این است که شما فلوت می زنید. فیلم ساز و انیماتور روسی، دینا ولیکوسکایا (Dina Velikovskaya) انیمیشن استاپ موشن کوتاهی با نام پدربزرگ عجیب من (My Strange Grandfather) ساخته است. این انیمیشن خاطراتی شیرین و دوست داشتنی از دوران کودکی را برای شما زنده می کند.
Dina Velikovskaya در سال ۲۰۱۱ از دانشگاه دولتی روسیه در رشته فیلمبرداری فارغ التحصیل شده است. در مصاحبه ای که دینا با مایکل بابروسکی داشت، گفته است که استفاده از استاپ موشن برای ساخت فیلم های انیمیشن در روسیه به فراموشی سپرده شده بود. او معتقد است که بسیاری از فیلمسازان و انیماتورهای روسی بر این باورند که استفاده از این روش، مناسب دوران معاصر نیست.

 

 

بعلاوه، دینا توضیح می دهد که به دلیل عدم آگاهی عمومی مردم از استاپ موشن، او نمی تواند با ساخت این فیلم ها کمک زیادی به استاپ موشن در روسیه بکند. با این حال، او تمایل دارد که در تولید انیمیشن های شاعرانه و کوتاه خود، از پاپت ها و تکنیک استاپ موشن بهره ببرد.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0