لوگوی ایستانما

پرواز بر فراز دنیای خیال کودکی با انیمیشن Create اثر Dan MacKenzie

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 702

 

 

همه ما کودکی ای داشته ایم و کودکی هایمان حتما خیال انگیز بوده اند. در تنهایی مان با اسباب بازی های خودساخته یا خریداری شده ، با نقاشی هایی از جنس خطی خطی های روی دیوار یا روی کاغذ با انواع و اقسام مداد و ذغال حرف زدیم. همه اینها را گفتیم تا به کارگردان این انیمیشن یعنی دن مکنزی (Dan MacKenzie) برسیم.
انیماتورهای حرفه ای، دن مکنزی را در پروژه های معروف غول های پاکتی (box trolls) و پارانورمن (pranorman) به خاطر می آورند. انیماتور استاپ موشنی که ساکن لس آنجلس است و بواسطه این انیمیشن ها شهرت دارد. مکنزی در انیمیشن استاپ موشن جدید خود به نام ایجاد (Create) که برای پروسه ارشد خود در کالج هنر و طراحی ساوانا ساخته بود، شما را به کودکی و خیال هایتان دعوت می کند . در این انیمیشن از زاویه دید پدر دانشمندی دنیا را می بینید که قرار است در اتاق کودک خود، هیولای حیوان خانگی را در جهان موازی و در آزمایشگاه خیالی و با واقعیت اتاق خواب کودکش تصویرسازی کند.
از طرفی داستان این انیمیشن شما را یاد داستان فرانکشتاین (Frankenstein) می اندازد. تقابل این دنیاهای متفاوت، جالب و دیدنیست و در کنار دنیای استاپ موشن که به جادویی کردن و فانتزی خیال مخاطب کمک می کند. پس اینبار در دفترچه جادویی خود برای ایده ها به دنیای کودکی و خیال ها و بزرگ شدن فکر کنید تا ایده های جالبی را به ذهن منحصرتان برسد.
در ادامه می توانید این انیمیشن زیبا را از شبکه ایستانما مشاهده کنید.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0