لوگوی ایستانما

انیمیشنی بر پایه سبیل از آنی اوجا (Anni Oja)

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۸ دی ۱۳۹۹ ایستانما 712

چه کسی فکر میکرد روزی موی زیر دماغ هم بتونه بالاترین معیار با کلاس بودن و موفقیت رو داشته باشه؟! در این شهر مردم برایشان مهم نیست که میلیونر باشی یا گدا ، سیکس پک داشته باشی یا ایر بگ ، پروفسور و دکتر باشی یا بیسواد ، اون چیزی که مهمه سیبیله . شاید پیش خودت بپرسی سیبیل ؟ آره سیبیل.
فکر کنم اگر سالوادور دالی تو این شهر زندگی میکرد بزرگترین سلبریتی شهر میشد و مردم با دیدنش فقط باید بلیط یک طرفه به جهان آخرت میگرفتن . وقتی تمام اشرافیت و قدرت در سیبیل خلاصه میشه نتیجش نمایش سبیل ها، رقص سبیل ها و در نهایت باعث دوئل و جنگ سبیل ها میشه.
این انیمیشن خوش ساخت و کامل از آنی اوجا ( Anni Oja ) در سبک پاپت موشن (puppet animation) و در ژانر طنز و فانتزیه که مطمئنم پایانش باعث خنده و رضایت شما میشه.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0