سومین قسمت اکسیر، صبا احمدی
در حال بارگزاری

سومین قسمت اکسیر، صبا احمدی

saba ahmadi

برنامه اکسیر

برنامه‌ی اکسیر هر هفته سراغ یک هنرمند استاپ موشن کشورمان می‌رود و شما را با گوشه ای از زندگی فردی و کاری وی آشنا می‌کند. نقطه‌ی طلایی و هیجان انگیز برنامه، حضور یک استاد مطرح استاپ موشن کشور است که بعنوان منتور در این برنامه حضور دارد و راهکارها و مشاوره هایی را در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌دهد که برای توسعه‌ی مهارت فردی و ارتقای جایگاه شغلی، بسیار موثر خواهد بود.

کارکرد دیگر این برنامه، شناساندن استعدادهای استاپ موشن به تمام فعالین این حوزه بوده که در ضمن این برنامه انجام می‌گیرد. با این وجود می توان حضور در اکسیر را سکوی پرتابی برای تمام شرکت کنندگان آن چه از نظر مهارتی و چه از نظر شغلی دانست.

 

برای ثبت نام و شرکت در برنامه اینجا کلیک کنید.

 

قسمت سوم: صبا احمدی

✔️ در قسمت سوم برنامه اکسیر میزبان خانم صبا احمدی، یکی از جوان ترین و پرانگیزه ترین انیماتورهای کشورمون هستیم که در شهر تهران فعالیت می کنن.

✔️ جناب آقای سید مجتبی موسوی از پرتلند آمریکا هم بعنوان منتور تو این برنامه حضور دارن و اثر پاپت انیمیشن خانم احمدی رو مورد نقد و بررسی قرار میدن. تماشای کامل این برنامه به تمام افرادی که در حوزه استاپ موشن فعالیت میکنن توصیه میشه، چون نکات کلیدی و صحبت های آموزشی ارزشمندی در خلال برنامه رد و بدل میشه که میتونه گوشه ای از سوالات و مشکلات شما رو پاسخ بده و مسیر هموارتری رو پیش روتون قرار بده
✔️تو ابتدای برنامه با گوشه ای از زندگی شخصی و کاری و چالش های خانم احمدی آشنا میشیم و در ادامه یکی از پروژه های پاپت انیمیشن ایشون رو تماشا می کنیم. در ادامه آقای موسوی در سه زمینه‌ شامل نقاط قوت، نقاط قابل بهبود و راهکارهایی برای بهتر شده پروژه رو مرور میکنن.

 

🛑 برنامه ی استعدادیابی هنرمندان استاپ موشن، اکسیر هر هفته از شبکه ایستانما پخش میشه و در کنار تجربیات و صحبت های ارزشمندی که رد و بدل میشه، می تونه مسیر ارتقای مهارت های فردی و شغلی شما رو فراهم کنه.

🛑 قابل توجه تمام فعالین استاپ موشن کشور، برای شرکت در این برنامه میتونن از طریق لینک برنامه‌ی اکسیر درخواستشون رو ثبت کنن.

🥰خوشحال میشیم نظراتتون رو با ما درمیون بزارین و این برنامه رو برای دوستان علاقه مند خودتون هم بفرستین.

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به سومین قسمت اکسیر، صبا احمدی امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...