اولین برنامه استعدادیابی هنرمندان استاپ موشن

ثبت نام در اکسیر

exir-photo

استعداد شما باید دیده و صدایتان شنیده شود...

برنامه ی اکسیر، اولین و تنها برنامه استعدادیابی هنرمندان استاپ موشن ایران است که به کوشش شبکه ایستانما تهیه و تولید می شود. این برنامه سکوی پرتابی برای رشد مهارت و کسب و کارهای درگیر با تکنیک استاپ موشن می باشد که میخواهند بیشتر دیده شوند، مهارت های خود را با حضور برترین اساتید استاپ موشن کشور بیازمایند و از تجربیات و راهکاری های ارزشمند و موفقشان استفاده کنند.

کارکرد دیگر این برنامه ، شناساندن استعدادهای استاپ موشن به تمام فعالین این حوزه بوده که در ضمن این برنامه انجام میگیرد. با این وجود می توان حضور در اکسیر را سکوی پرتاب موفقیتی برای تمام شرکت کنندگان آن چه از نظر مهارتی و چه از نظر شغلی دانست.
اگر فکر می کنید که بعنوان یک استعداد در استاپ موشن باید بیشتر دیده شوید و یا مهارتی در این حوزه دارید و می خواهید به بهترین شکل ممکن خود را معرفی کنید، همین حالا درخواست خود را برای حضور در برنامه اکسیر ثبت کنید و پس از پخش برنامه، شاهد یک تحول عظیم باشد.

مراحل شرکت در برنامه اکسیر

ویژگی های منحصر به فرد اکسیر

پخش در پربازدیدترین وب سایت

برنامه اکسیر در وب سایت رسمی شبکه ایستانما و تلویزیون ایستانما پخش می شود و آرشیو آن به صورت دائمی باقی می ماند. با یک جستجوی ساده در منابع تحلیل آمار متوجه خواهید شد که سایت ایستانما، پربازدیدترین وب سایت انیمیشن کشور می‌باشد.

مشاوره و راهنمایی برترین اساتید

تمامی اساتیدی که در برنامه اکسیر حضور دارند و بعنوان منتور وظیفه بررسی و تحلیل اثر شرکت کنندگان را برعهده می‌گیرند، جزو برترین اساتید و مجرب ترین سازندگان حال حاضر استاپ موشن کشور میباشند. لذا استفاده از تجربیات این عزیزان، در فرم یک برنامه اینترنتی بسیار ارزشمند است.

انتشار در تمام شبکه های اجتماعی

برنامه اکسیر در تمام شبکه های اجتماعی و کانال های اینترنتی این مجموعه پخش می شود. از پیج اینستاگرام شبکه ایستانما گرفته تا کانال آپارات و یوتیوب این مجموعه که خود نیز جزو پر بازدیدترین شبکه های اینترنتی می باشند.

فرصت طلایی رشد کسب و کار

طبق تفاهم نامه ای که ایستانما با سازندگان استاپ موشن کشور دارد، اثر تمامی افراد شرکت کننده در برنامه اکسیر مورد بازبینی قرار گرفته و از حضور این افراد در پروژه های تجاری استفاده می شود. لذا شرکت در این برنامه را می توان سکوی پرتابی برای رونق کسب و کار شما دانست.

 

فرم ثبت نام در برنامه اکسیر

اطلاعات خواسته شده در فرم زیر را با دقت پر نموده و عملیات را تا انتها تکمیل نمایید.

اکسیر؛ اولین برنامه استعدادیابی استاپ موشن در ایران

برنامه ی اکسیر، اولین و تنها برنامه استعدادیابی هنرمندان استاپ موشن ایران است که به کوشش شبکه ایستانما تولید می شود. این برنامه سکوی پرتابی برای رشد مهارت فردی و ارتقای کسب و کارهای درگیر با تکنیک استاپ موشن می باشد که میخواهند بیشتر دیده شوند، مهارت های خود را با حضور برترین اساتید استاپ موشن کشور بیازمایند و در نهایت به واسطه معرفی و پخش برنامه شان، به فعالین این حوزه شناسانده شوند.

۹۱۸۴ ۹۵۳ ۰۹۱۱

تمامی حقوق مطالب ، دوره ها و محصولات برای شبکه ایستانما محفوظ است و فروش دوره ها و آموزش های مجموعه شرعا حرام بوده و پیگرد قانونی دارد.