چهارمین قسمت اکسیر، مرتضی دباغ پور
در حال بارگزاری

چهارمین قسمت اکسیر، مرتضی دباغ پور

morteza dabaghpour

برنامه اکسیر

برنامه‌ی اکسیر هر هفته سراغ یک هنرمند استاپ موشن کشورمان می‌رود و شما را با گوشه ای از زندگی فردی و کاری وی آشنا می‌کند. نقطه‌ی طلایی و هیجان انگیز برنامه، حضور یک استاد مطرح استاپ موشن کشور است که بعنوان منتور در این برنامه حضور دارد و راهکارها و مشاوره هایی را در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌دهد که برای توسعه‌ی مهارت فردی و ارتقای جایگاه شغلی، بسیار موثر خواهد بود.

کارکرد دیگر این برنامه، شناساندن استعدادهای استاپ موشن به تمام فعالین این حوزه بوده که در ضمن این برنامه انجام می‌گیرد. با این وجود می توان حضور در اکسیر را سکوی پرتابی برای تمام شرکت کنندگان آن چه از نظر مهارتی و چه از نظر شغلی دانست.

 

برای ثبت نام و شرکت در برنامه اینجا کلیک کنید.

 

قسمت چهارم: مرتضی دباغ پور

✔️ قسمت چهارم اکسیر کمی متفاوت تر از قسمت های دیگه برگزار شده و به نوعی طولانی ترین برنامه ی اکسیر هم محسوب میشه. دیگه نزدیک عیده و نیاز بود یه عیدی هم بهتون بدیم!
✔️ این قسمت از ترکیب دو تا موضوع شکل گرفته: تو قسمت اول از تجربه حضور و نحوه پذیرش گرفتن آقای موسوی، منتور برنامه در استودیوی لایکا، مجهزترین و مشهورترین استودیوی استاپ موشن در دنیا استفاده می کنیم. و جواب یک سوال مهم رو بررسی می کنن: اینکه برای گرفتن پذیرش و استخدام در یک استودیوی انیمیشن، بخصوص توی تکنیک استاپ موشن چه پیش نیازهایی لازم هست و چطور باید یک ریل ساخت؟
✔️در قسمت دوم برنامه با چالشی از جنس استاپ موشن روبرو میشیم که سال گذشته جناب موسوی تو تکنیک استاپ موشن برگزار کردن و به نوعی هم این چالش درگیر با پروژه ساخت ریل برای استودیوی لایکا هم هست. مهمان این قسمت هم یکی از افرادی هست که در اون چالش استاپ موشن شرکت کرده و جناب موسوی هم اثر ایشون رو مورد نقد و بررسی قرار میدن.
قابل توجه عزیزانی که میخوان به صورت حرفه ای تکنیک پاپت انیمیشن رو دنبال کنن، شدیدا تماشای این قسمت از برنامه ی اکسیر توصیه میشه.

 

🛑 برنامه ی استعدادیابی هنرمندان استاپ موشن، اکسیر هر هفته از شبکه ایستانما پخش میشه و در کنار تجربیات و صحبت های ارزشمندی که رد و بدل میشه، می تونه مسیر ارتقای مهارت های فردی و شغلی شما رو فراهم کنه.

🛑 قابل توجه تمام فعالین استاپ موشن کشور، برای شرکت در این برنامه میتونن از طریق لینک برنامه‌ی اکسیر درخواستشون رو ثبت کنن.

🥰خوشحال میشیم نظراتتون رو با ما درمیون بزارین و این برنامه رو برای دوستان علاقه مند خودتون هم بفرستین.

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به چهارمین قسمت اکسیر، مرتضی دباغ پور امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...