دومین قسمت اکسیر، مطهره سادات تکیه
در حال بارگزاری

دومین قسمت اکسیر، مطهره سادات تکیه

motahare sadat tekyeh

برنامه اکسیر

برنامه‌ی اکسیر هر هفته سراغ یک هنرمند استاپ موشن کشورمان می‌رود و شما را با گوشه ای از زندگی فردی و کاری وی آشنا می‌کند. نقطه‌ی طلایی و هیجان انگیز برنامه، حضور یک استاد مطرح استاپ موشن کشور است که بعنوان منتور در این برنامه حضور دارد و راهکارها و مشاوره هایی را در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌دهد که برای توسعه‌ی مهارت فردی و ارتقای جایگاه شغلی، بسیار موثر خواهد بود.

کارکرد دیگر این برنامه، شناساندن استعدادهای استاپ موشن به تمام فعالین این حوزه بوده که در ضمن این برنامه انجام می‌گیرد. با این وجود می توان حضور در اکسیر را سکوی پرتابی برای تمام شرکت کنندگان آن چه از نظر مهارتی و چه از نظر شغلی دانست.

 

برای ثبت نام و شرکت در برنامه اینجا کلیک کنید.

 

قسمت دوم اکسیر: مطهره سادات تکیه

✔️ در قسمت دوم برنامه اکسیر میزبان خانم مطهره سادات تکیه، انیماتور با استعداد و پرتلاش استاپ موشن کشورمون هستیم که در شهر تهران فعالیت می کنن.

✔️ در سمت دیگه ی برنامه میزبان آقای سید مجتبی موسوی از پرتلند آمریکا هستیم که بعنوان منتور تو این برنامه حضور دارن و اثر تبلیغاتی خانم تکیه رو مورد نقد و بررسی قرار میدن.

⚠️ تماشای کامل این برنامه به تمام افرادی که در حوزه استاپ موشن فعالیت میکنن توصیه میشه، چون نکات کلیدی و صحبت های آموزشی ارزشمندی در خلال برنامه رد و بدل میشه که میتونه گوشه ای از سوالات و مشکلات شما رو پاسخ بده.

✔️تو ابتدای برنامه با گوشه ای از زندگی شخصی و کاری و چالش های خانم تکیه آشنا شدیم و در ادامه یکی آثار تبلیغاتی خانم تکیه رو تماشا می کنیم.
در ادامه آقای موسوی پروژه ی ایشون رو مورد نقد و بررسی قرار دادن که در اکسیر بخش هایی از این تحلیل رو تماشا می کنین.

🛑 برنامه ی استعدادیابی هنرمندان استاپ موشن، اکسیر هر هفته از شبکه ایستانما پخش میشه و در کنار تجربیات و صحبت های ارزشمندی که رد و بدل میشه، می تونه مسیر ارتقای مهارت های فردی و شغلی شما رو فراهم کنه.

🛑 قابل توجه تمام فعالین استاپ موشن کشور، برای شرکت در این برنامه میتونین از طریق لینک برنامه‌ی اکسیر درخواستتون رو ثبت کنین.

🥰خوشحال میشیم نظراتتون رو با ما درمیون بزارین و این برنامه رو برای دوستان علاقه مند خودتون هم بفرستین.

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به دومین قسمت اکسیر، مطهره سادات تکیه امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...