لوگوی ایستانما

انیمیشن شاد و موزیکال شبکه BBC با چاشنی جلوه های ویژه + پشت صحنه جذاب

 

 

شبکه BBC One در سال ۲۰۱۷ انیمیشن استاپ موشن کوتاهی را تحت عنوان The Supporting Act پخش نمود که درونمایه‌ی خانوادگی و اخلاقی داشت. این انیمیشن دو دقیقه ای که با ترکیب جلوه های ویژه و استاپ موشن ساخته شد بود، توانست نظرات مثبت منتقدان و تماشاگران را به خود جلب کند. کارگردان این انیمیشن Elliot Dear بوده و با خروجی درخشانی که از وی به جا ماند، توانست به خوبی از پس یک استاپ موشن شاد موزیکال پر از رقص و آواز بر بیاید!
موضوع این انیمیشن درباره دختر جوانی هست که با نزدیک شدن به کریسمس، در حال آماده شدن برای اجرای رقص در نمایش استعدادهای درخشان مدرسه می باشد. اما پدری دارد که به شدت درگیر کارش بوده و توجهی به شور و اشتیاق او ندارد. تا اینکه … .
با هم انیمیشن زیبای The Supporting Act را در زیر ببینیم و در ادامه پشت صحنه بسیار جذاب و جالب آن را هم مشاهده کنید که خالی از لطف نیست.

ویدوی اصلی انیمیشن
پشت صحنه جالب استاپ موشن و مراحل ساخت آن

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0