لوگوی ایستانما

انیمیشن جنگ ستارگان کمپانی دیزنی Star Wars: A New Hope as told

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ ایستانما 996

در اینجا انیمیشنی زیبا از ” جنگ ستارگان: امیدی تازه برای Tsum Tsum ” بررسی می شود. این انیمیشن توسط کمپانی دیزنی تولید شده است. Tsum Tsum یک اسباب بازی مخملیست که می توان براحتی آن را تولید کرد. این عروسک بر اساس شخصیت های محبوب والت دیزنی ساخته شده است. این ویدئو تنها با استفاده از نشانگرهای سیاه بر روی کاغذهای سفید و اسباب بازی Tsum Tsum در جنگ ستارگان ساخته شده است.
ایده ساخت این انیمیشن ایده ای بسیار ساده بود. با این حال، این فیلم کوتاه ماجراجویی هیجان انگیز جنگ ستارگان را نمایش می دهد که می توانید از شبکه ایستانما تماشا کنید.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0