لوگوی ایستانما

استاپ موشن When Does a Banknote Start to Bur

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۴ دی ۱۳۹۹ ایستانما 598

این استاپ موشن که در سبک پیکسلیشن (pixelation) و آبجکت موشن (object motion) ساخته شده است، توسط رابین لاچنالین (Robin Lachenalin)کارگردان سینما با بهره‌‍گیری از گروه موسیقی فرانسوی ، به نشان دادن فشار های ناشی از کار اداری می‌پردازد؛ کارهای اداری که معمولا با فضای اعصاب خورد کن و روزمرگی و فشار روانی و عصبی زیادی همراه است.
موسیقی استفاده شده در این انیمیشن شلوغ پر از خشم و نفرت ، از آلبوم So Cold Streams و در سبک پست پانک (post punk) بوده که این سبک موسیقی کاملا با محتوای انیمیشن سازگاری دارد. این استاپ موشن پر زحمت از گرد هم آمدن ۴۴۴۰ عکس به دست آمده است.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0