لوگوی ایستانما

موزیک ویدیو زیبای Resilient کیتی پری

دسته بندی :موزیک ویدیو, ویدیو و انیمیشن ۲۳ دی ۱۳۹۹ ایستانما 2647

کیتی پری یکی از موفق ترین خواننده ها در جهان است و با بیش از ۱۱۰ میلیون فالوور در اینستاگرام یکی از معروف ترین بانوان در جامعه سلبریتی ها به حساب می آید و تقریبا موزیک های معروفش برای همه آشناست.
کیتی پری برای موزیک ویدئو جدیدش مثل تمامی موزیک ویدئوهای پر خرج و خلاقانه و فانتزی اش دست به ابتکار عمل جالبی زده و به تکنیک استاپ موشن روی آورده است.
این موزیک ویدیو زیبا توسط ویرپی کتو (Virpi Kettu) به اجرا در آمده است. این موزیک ویدیو به وسیله نمایش دادن سختی های زندگی یک درخت برای رشد و رنجی که در فضای شهری متحمل میشود ، سعی در بیان سختی های زندگی و چالش ها و فراز و نشیب هایی که برای انسان در طول زندگی پیش می‌آید، دارد.
عروسک ها و پاپت های این انیمیشن توسط کارگردان فیلم AyaTanimura و Kettu طراحی شده است.

 

 

پخش ویدیو

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0