لوگوی ایستانما

انیمیشن استاپ موشن کوتاه Second to None اثر وینست گالاهر

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۷ آذر ۱۳۹۹ ایستانما 856

 

 

رقابت جنجالی دو برادر دو قلو برای کسب عنوان پیرترین فرد دنیا ، کار را به جایی می کشاند که قصد کشتن یکدیگر را دارند! اثر کمدی اما تلخ از کارگردان و انیماتور ایرلندی، وینست گالاهر (Vincent Gallagher) که ۷ دقیقه جذاب و دلنشینی را برایمان رقم می زند.
داستان بر اساس زندگی دو برادر به نام های هرمن و فردریک بوده که با اختلاف یک دقیقه از هم به دنیا می آیند و همین اختلاف سنی باعث می شود تا بذر کینه و نفرت در دل کاشته شود. داستان بعد از یک بیوگرافی ساده از این دو برادر، وارد دقایقی هیجانی و به نوعی ترسناک شده و برادر را در نقش قاتل به نمایش می گذارد. اما به علت بدشانسی های فراوان، نقشه های قتل، به نقص عضو او ختم می شود!

این انیمیشن به سفارش صدا و سیمای ایرلند ساخته شده و بودجه ی چهل و پنج هزار یورویی نیز برای ساخت آن آب خورده است. مراحل پیش تولید انیمیشن خالق دو ماه و ۶ ماه هم صرف تولید ۷ دقیقه این انیمیشن گردید.
گروه موسیقی St Francis Hotel هم زحمت موسیقی این انیمیشن را به دوش کشیده است . جالب است بدانید تا وینست گالاهر در پشت صحنه فیلم های معروفی همچون سریال Vikings و فیلم Room نیز حضور داشته اشت.
در ادامه می توانید نسخه کامل این انیمیشن استاپ موشن زیبا را ببینید و لذت ببرید.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0