لوگوی ایستانما

استاپ موشنی فقط با کارت پاسور از Omozoc

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۰ دی ۱۳۹۹ ایستانما 1111

بیاید با دیدن این استاپ موشن از انیماتوری حرفه ای به اسم Omozoc ، قوانین فیزیک را زیر پا بگذاریم و حرکاتی را با کارت ببینیم که به صورت حرفه ای اما غیر واقعی با کمک تکنیک استاپ موشن ساخته شده است.
بر زدن کارت و کار با کارت های بازی همیشه یک حس ارامش بخشی به انسان می دهد و به عنوان فیجت مثل اسپینر یا کلیکر عمل میکند. خیلی اوقات کارت ها در شعبده بازی ها هم به کار میروند و حالا سوای از مسائل متفرقه در مورد بازی های کارتی ، هنرمندی به اسم اموزوک (Omozoc) با تکنیک استاپ موشن دست به ترکیب شعبده بازی و بر زدن حرفه ای کارت های پاسور زده است.
این ۳ دقیقه ویدئو با انواع مختلف بر زدن کارت ها که در واقعیت انجامشان غیر ممکن است ، به صورت منظم و دقیق حس خوبی به شما میدهد که نظیرش را حتی پیش بهترین های پاسور بازی ندیده اید . دیدن این استاپ موشن را به شما توصیه میکنم ، مخصوصا اگر طرفدار بازی های کارتی باشید .

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0