لوگوی ایستانما

مجموعه انیمیشن های خمیری magical cat اثر استودیو Threadwood

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ایستانما 1499

تو نگاه اول شاید داستان انیمیشن های خمیری magical cat اونقدر کوتاه باشه که بعنوان ضعف اثر قلمداد کنیم، اما فراموش نکنید دیدن این سری ویدیوها برای کارآموزان و علاقه‌مندان تکنیک استاپ موشن خمیری یا همان claymation گنجینه ای از طلاست. این انیمیشن توسط استودیوی Threadwood ساخته شده که سازندگان اون الکسیس دپری (Alexis Deprey) و اسکات داروس (Scott DaRos) جایزه امی (Award-winning animation) رو در کارنامه کاری خودشون دارن.
الکسیس و اسکات نزدیک به ۲۰ ساله که در صنعت تولید انیمیشن حضور فعالی دارن و بارها و بارها خلاقیت های بی نظیرشون رو در تولیدات تبلیغاتی کمپانی های مشهوری همچون آمازون و اپل به نمایش گذاشتن. با هم در ادامه از شبکه ایستانما سری کاملی از ۸ قسمت انیمیشن های استاپ موشن کوتاه magical cat رو ببینیم.

 

 

تصاویر پشت صحنه مراحل ساخت

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0