لوگوی ایستانما

انیمیشن استاپ موشن کات اوت برگزیده جشنواره فیلم وین ۲۰۱۲

دسته بندی :انیمیشن, پشت صحنه, ویدیو و انیمیشن ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ایستانما 1385

 

 

کی فکرش رو می کرد که یک بوک مارک (نشان بین کتاب ) روزی دستمایه ی یک انیمیشن استاپ موشن بشه! داستان انیمیشن تحسین شده ی Much Better Now بر میگرده به زمانی که بوک مارک قصه ی ما با وزیدن باد به صورتش به جنب و جوش وا داشته می شه و تو این بین با یک صفحه ی کتاب که حالا تبدیل به یک دریای مواج شده روبرو میشه. با تبدیل شده کتاب به دریای مواج، بوک مارک ما هم بدل به یک اسکی سوار حرفه ای میشه و شروع به گشت و گذار در لابه لای کتاب می کنه. با بسته شدن کتاب هم چالش به پایان می رسه.

این انیمیشن استاپ موشن جایزه بهترین فیلم کوتاه وین ۲۰۱۲ (Content Award Vienna 2012) ، جایزه سوم جشنواره فیلم آتن ۲۰۱۲ (Athens Film And Video Festival 2012) ، همچنین جزو آثار برگزیده فستیوال رم (Rome Idependent Film Festival 2012) هم شد.
با هم ابتدا ویدیو و در ادامه پشت صحنه ی جذاب این انیمیشن رو میبینم.

پشت صحنه های خلاقانه انیمیشن استاپ موشن تحسین شده Much Better Now

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0