لوگوی ایستانما

انیمیشن استاپ موشن ژاپنی KNYACKI اثر Yuichi Ito

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ایستانما 739

در اینجا یک استاپ موشن زیبای ژاپنی به نام KNYACKI برای شما آورده‌ایم که از سال ۱۹۹۵ در ژاپن بر روی آنتن است. آقای یویچی ایتو (Yuichi Ito) ، کارگردان و انیماتور این استاپ موشن تاکنون ۴۵ انیمیشن ۵ دقیقه ای ساخته است. شخصیت اصلی داستان KNYACKI یک کاترپیلار زیبا و زرد رنگ به نام Knyacki است که ایتو برای ساخت آن مثل بسیاری از آثار خود، از تصاویری با اندازه واقعی استفاده کرده است.
ایتو در سال ۱۹۸۵ از دانشگاه هنر توکیو فارغ‌التحصیل شده است و پس از تجربه کار در برخی از مهارت‌های مربوط به انیمیشن، شرکت خود را به نام استودیوی انیمیشن آی تون ( I TOON Animatio Studio) در سال ۱۹۹۸ تأسیس کرد. او کارگردانی نمایش های تلویزیونی، فیلم های سینمایی و موزیک ویدئوهای هنرمندان زیادی را برعهده داشته است. وی همچنین چندین جایزه بین المللی در حوزه انیمیشن از جمله جشنواره بین المللی انیمیشن و دیجیتال چین، نمایشگاه بین المللی انیمیشن توکیو و … را به خود اختصاص داده است.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0